blabla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

blabla

vracen je stari forum i promenjena je adresa www.rbdworld.forumotion.com
 
HomeHome  PortalPortal  ТражиТражи  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  Приступи  Videos  

 

 Maite putuje u L.A.

Go down 
3 posters
АуторПорука
Natasa
Admin
Natasa


Број порука : 541
Registration date : 13.05.2008

Maite putuje u L.A. Empty
ПорукаНаслов: Maite putuje u L.A.   Maite putuje u L.A. EmptyMon Jun 23, 2008 1:28 am

Maite putuje za Los Andeles da bi se sastala sa fanovima i da bi promovisala NYX kozmetiku;mlada pjevacica pocinje da radi na raznim projektima i van grupe....

Jedna od pjevacica RBD-a,Maite Perroni,otisla je u LA da bi se sastala sa svojim fanovima i da bi promovisala liniju ljepote za NYX Kozmetiku.
Na jednoj konferenciji za stampu Maite je izjavila da je srecna jer pocinje da radi na projektima nezavisnim od RBD-a:
"RBD je vazan dio mog zivota koji mi je otvorio mnoga vrata a i zbog koga sam podnijela mnogo zrtvovanja,na jednoj strani;drago mi je jer imam nove prilike,male i velike,u kojima mogu da uzivam!"

Na ovoj konferenciji ljudi su mnogo aplaudirali ne bi li udovoljili svom idolu.Djeca,mladi i odrasli su bili prisutni,a Maite je poklanjala razne proizvode kozmetike NYX.

Maite je takode izjavila i da je mnogo ponosna jer su se njeni fan-clubovi udruzili,i podrzavaju je sa jos vecom snagom:
"To me odusevljava,jer mislim da zajedno mozemo postici mnogo toga!"
Назад на врх Go down
https://rebelde-forum.forumsc.net
ANNIE 4EVER

ANNIE 4EVER


Број порука : 1329
Age : 30
Location : Siempre con RBD...LOS AMO
Registration date : 13.05.2008

Maite putuje u L.A. Empty
ПорукаНаслов: Re: Maite putuje u L.A.   Maite putuje u L.A. EmptyMon Jun 23, 2008 3:10 am

aa super..drago mi je zbog mai...
Назад на врх Go down
Jelena
Admin
Jelena


Број порука : 1444
Registration date : 14.05.2008

Maite putuje u L.A. Empty
ПорукаНаслов: Re: Maite putuje u L.A.   Maite putuje u L.A. EmptyMon Jun 23, 2008 8:46 am

bas me boli za nju.....kada dodje u srbiju neka mi se javi
Назад на врх Go down
Sponsored content





Maite putuje u L.A. Empty
ПорукаНаслов: Re: Maite putuje u L.A.   Maite putuje u L.A. Empty

Назад на врх Go down
 
Maite putuje u L.A.
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Maite Hoy
» Maite na NYX Eventu
» Maite slike
» Maite i... SLON!!!
» Maite u Los Angelesu(Escandalo TV)

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
blabla :: Rebelde :: .::Nowosti::.-
Скочи на: